pro klienty

Vážení obchodní partneři,
jsme rádi, že se zajímáte o služby právě naší agentury a jsme připraveni Vám maximálně vyjít vstříc při uskutečňování Vašich objednávek při náhlém nedostatku Vašich vlastních pracovních sil. Za jakým účelem se tedy na nás můžete obrátit? Na jaké druhy prací Vám můžeme vyhledat zaměstnance nebo dočasně přidělit naše? Koho zaměstnáváme? Jaké jsou naše obchodní podmínky, ceny a dodací lhůty? Jaké administrativní úkony je třeba uskutečnit před začátkem naší spolupráce? Jsou naši zaměstnanci zákonně pojištěni? Odpovídáme za škody způsobené našimi zaměstnanci a jsme pro tyto případy pojištěni? Kdo patří mezi naše klienty? Toto jsou jistě jedny z mnoha otázek, na které najdete odpověď právě na tomto místě.

UNIJOB s.r.o. je zapsána u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 104044 a je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaných Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR pod čísly 2010/86353-422/4 a 2010/86804-422/4. Tato povolení nás oprávňují jak vyhledávat zaměstnance pro naše klienty za účelem uzavření pracovní smlouvy přímo u nich, tak zaměstnávat pracovníky za účelem jejich dočasného přidělení u uživatele, který jejich práci řídí a kontroluje. Tato druhá varianta je v současné době hlavním obsahem naší činnosti, a proto bychom Vám ji rádi podrobně přiblížili. Na dalších podstránkách jsou tedy potřebné informace, které Vás jistě budou zajímat, pokud se budete rozhodovat o spolupráci s námi. Chtěli bychom také zdůraznit, že naše agentura patří mezi řádné členy Asociace pracovních agentur.

Povolení MPSV (formát PDF):

Aktuální povolení MPSV - vyhledávání přímých zaměstnanců klienta a poradenská činnost, dočasné přidělování zaměstnanců agentury

Výpis z obchodního rejstříku

Předchozí povolení MPSV (2005) - strana 1, strana 2
Předchozí povolení MPSV (2008)