Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti - Sulejovice u Lovosic
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Sulejovicích, hledáme skladníky na dlouhodobou spolupráci.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• řízení VZV
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Místo výkonu práce:Sulejovice u Lovosic
Pracovní doba:Dvousměnný provoz: jeden týden směna: 05:00 - 13:30, druhý týden směna: 12:00 - 20:30
Požadujeme:• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání
• bydliště v úplné blízkosti Sulejovic, případně vlastní vůz (na směny od 5.00 ráno se nelze dostat veřejnou dopravou)
Nabízíme:• nástupní mzdu 26 000 Kč u skladníka bez VZV + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení (až 33 000 Kč měsíčně)
• nástupní mzdu 28 500 Kč u skladníka s platným oprávněním na VZV + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení (až 36 000 Kč měsíčně)
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• možnost plného i polovičního úvazku
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• nástupní mzda 26 000 - 28 500 Kč dle pozice + po zaučení příplatky a osobní ohodnocení
(až 36 000 Kč měsíčně)
• příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého/odpracovaná směna
• vyplácení průběžných týdenních záloh v případě zájmu
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz