Skladový referent - Praha 10, až 38 000 Kč
Popis:Pro našeho významného klienta, zásilkovou společnost v Praze 10, hledáme vhodné pracovníky na pozici "skladový referent" na noční směnu.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- skenování zásilek ve skladu
- kontrola stavu balíků ve skladu
- administrativa na skladu spojená s dokumentací škodních událostí
- fotografování vzniklých škod, sepisování zápisů o škodách
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:19:00 - 03:30 hod.
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
- individuální pojistku na škody způsobené zaměstnavateli
- uživatelskou znalost práce na PC
- samostatný přístup k práci
- výpis z RT
Nabízíme:- zaměstnání v logistickém skladu uvnitř Prahy v lokalitě s dobrou dopravní obslužností
- nástup možný ihned, nebo dle domluvy
- vyplácení průběžných týdenních záloh
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- mzdový tarif 26 000 Kč za měsíc + možné osobní ohodnocení až 6 000 Kč + stravné 75 Kč/den + příplatky za práci v noci
- po zaučení možné zajímavé osobní ohodnocení
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz