Skladový manipulant v zásilkové společnosti - Luštěnice (Zelená) u Mladé Boleslavi
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek hledáme skladníka do provozovny v logistickém parku v Luštěnicích (obecní část Zelená) u Mladé Boleslavi.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Místo výkonu práce:Mladá Boleslav
Pracovní doba:Střídání 4 a 12 hodinových směn dle rozpisu - pouze denní směny.
Požadujeme:• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:• základní nástupní mzdu 26 000 Kč + možné osobní ohodnocení, příspěvěk na stravu
• možnost vyplácení průběžných týdenních záloh
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě větší škodní události
• možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 26 000 - 32 000 Kč měsíčně
• stravné 55 Kč v čistém/směna
• možnost týdenních záloh

Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz