Skladový manipulant v zásilkové společnosti Kralupy nad Vltavou
Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou zásilkovou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici skladníka.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu, skenování, třídění zásilek
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů
- práce s VZV (pokud máte praxi, není podmínkou)
Místo výkonu práce:Kralupy nad Vltavou
Pracovní doba:5:30 - 14:00 / 10:00 - 18:00 + 1-2 soboty měsíčně 4-5 hodin (lze se domluvit i jinak)
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- pojištění odpovědnosti na škody způsobené zaměstnavateli
- řidičské oprávnění na VZV výhodou
Nabízíme:- nástup ihned, nebo po dohodě kdykoliv
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- základní nástupní mzda 26 000 Kč (skladník bez VZV), nebo 28 500 Kč (skladník s VZV)
- stravné 75 Kč/čistého na den
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitních pracovních výkonů (až 6 000 Kč měsíčně navíc)
- 25% příplatky za přesčasy
- možné výkonnostní odměny, možnost mzdového a profesního růstu
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz