Skenař/ka v zásilkové společnosti, Praha 10, zálohy týdně!
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme skenaře/ky na přípravu zásilek na rozvoz a skenování balíků..
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• skenování balíků
• příprava balíků k expedici
• manipulační práce na skladě
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:noční, obvykle 19.00 - 03.30 (možné přesčasy)
Požadujeme:• trestní bezúhonnost
• základní znalost práce na PC, zkušenosti ze skladu
• spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
• uzavření pojistky pro případ způsobení škody na zásilce - v případě zájmu kompletně vyřídíme za Vás
Nabízíme:• zaměstnání v logistickém skladu uvnitř Prahy v lokalitě s dobrou dopravní obslužností
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
• vyplácení týdenních záloh
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 25 000 Kč/měsíc + 10% příplatky za noční směny + možné osobní odhodnocení až 6 000 Kč měsíčně + 75 Kč/směna příspěvek na stravu, všechny přesčasové hodiny proplacené s 25% příplatkem, 4 týdny dovolené.
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz