Skladový manipulant v zásilkové společnosti - Brno
Popis:Pro našeho významného klienta, přední přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek, hledáme skladníky do střediska v Šlapanicích u Brna.
Společnost:Spediční společnost poskytující expresní přepravu zásilek a logistická řešení.
O společnosti:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládka a nakládka zásilek
- skenování a polepování zboží, třídění zásilek
- identifikace zásilek – třídění zásilek dle směrů
- výdej a příjem zásilek k osobnímu odběru
- kontrola a údržba manipulační techniky
Místo výkonu práce:Brno
Pracovní doba:Po-Pá, 10:00 - 18:00
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- samostatný přístup k práci
- praxe na VZV výhodou, ale nikoliv podmínkou
- nástup ihned, nebo dle domluvy
Nabízíme:- nástup pod přímého zaměstnavatele
- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 29 000 Kč + až 5 000 - 7 000 Kč osobní ohodnocení (po zkušební době)
- stravné 75 Kč čistého / směna
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz