Skladový manipulant – rukař - až 35 000 Kč měsíčně!
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Hradci Králové, hledáme skladníky na noční směny!
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- práce s paletovým vozíkem, manipulace se zásilkami různého charakteru
- nakládky a vykládky tranzitů a kamionů
- skenování, polepování, třídění zásilek
Místo výkonu práce:Hradec Králové
Pracovní doba:Noční směny: 20.00 - 4.30 hod. (přesčasy max. do 6.00)
Požadujeme:- spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
- uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
- možnost individuální dopravy do zaměstnání
Nabízíme:- stravné 75 Kč/den
- vyplácení průběžných týdenních záloh
- kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě větší škodní události
- nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- 25 000 Kč + osobní ohodnocení (až 6000,-, dle výkonnosti a pracovní morálky, tedy až 37 000 Kč!)
- příspěvek na stravu 75 Kč čistého / odpracovaná směna
- 10% příplatky za noční
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:702670047
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz