Skladový manipulant, 25 500Kč - 33 500Kč + stravné, zálohy možné týdně!
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem ve Studénce - Butovicích, hledáme skladové manipulanty na ranní/odpolední dle Vašeho výběru!
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Pracovní doba:
• směnný provoz - pracovní doba - střídání krátkých a dlouhých směn (5.00 - 9.00, 5.00 - 18.00, 13.00 - 18.00, jednou za 2 týdny sobota dopoledne 5.00 - 10.00)
Náplň práce:- nutná fyzická zdatnost a dobrý zdrav. stav
- praxe a průkaz na VZV výhodou, ale ne podmínkou
Místo výkonu práce:Studénka, Butovice
Pracovní doba:dvousměnný provoz - pracovní doba bude projednána osobně, ale předpokládá se střídání krátkých a dlouhých směn
Požadujeme:• praxe v logistice výhodou, ale vhodné i pro absolventy
• spolehlivost, samostatný přístup k práci, flexibilita, odolnost vůči stresu
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme zařídit)
• trestní bezúhonnost
Nabízíme:• nástupní mzdu 25 500 Kč bez VZV nebo 26 500 Kč na pozici řidiče VZV + po zaučení možné osobní ohodnocení až 8 000 Kč měsíčně
• stravné ve výši 75 Kč čistého za odpracovanou směnu (cca 1 500 Kč měsíčně)
• vyplácení průběžných týdenních záloh v případě zájmu
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• nástup ihned
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• Měsíční mzda 25 500 Kč, 26 500 Kč na pozici řidiče VZV + možné osobní ohodnocení (až 8000 Kč navíc)
• Stravné 75 Kč čistého/odpracovaná směna
• Po zaučení možnost navýšení mzdy
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz