Skladník v zásilkové společnosti až 32 000 Kč, zálohy možné týdně!
Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Rapotíně u Šumperku, hledáme nové skladníky na dlouhodobou spolupráci!
Společnost:logistická firma
O společnosti:Pracovní doba:
• směnný provoz na ranní a odpolední směny se střídáním po 3 dnech
1. den v čase 05.00 - 12.30 hod.
2. den v čase 05.00 - 18.00 hod.
3. den v čase 12.30 - 18.00 hod.
• jednou za 14 dní směna v sobotu 07.00 - 10.00 hod. (vykládka)
Náplň práce:Náplň práce:
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• manipulační a úklidové práce ve skladu
• skenování a třídění zásilek
Místo výkonu práce:Rapotín u Šumperku
Pracovní doba:směnný provoz
Požadujeme:• spolehlivost, dobrý zdravotní stav, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobení škody na zásilce (můžeme za Vás zařídit)
• praxe s VZV výhodou, ale ne podmínkou
• středoškolské vzdělání s výučním listem
• časovou flexibilitu
Nabízíme:• nástupní mzdu 25 000 Kč + osobní ohodnocení až 4 000 Kč
• stravné 75 Kč v čistém za směnu
• v případě zájmu vyplácení průběžných týdenních záloh
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• nástup možný ihned či po dohodě kdykoli
• časem možný přestup do kmenového stavu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• nástupní mzda 25 000 Kč + osobní ohodnocení až 4 000 Kč
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz