Skladový manipulant - Skrbeň u Olomouce, až 38 500 Kč měsíčně + stravné, zálohy týdně!
Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou společnost zajišťující individuální přepravu kusových zásilek, hledáme skladové manipulanty do provozovny ve Skrbni u Olomouce.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Jedna z největších společností na našem trhu zajišťující individuální přepravu kusových zásilek.
Náplň práce:- práce s paletovým vozíkem, manipulace se zásilkami různého charakteru
- nakládky a vykládky tranzitů a kamionů
- skenování, polepování, třídění zásilek
- obsluha VZV (po zaškolení)
Místo výkonu práce:Skrbeň u Olomouce
Pracovní doba:Dvousměnný provoz: RANNÍ směna út - so 05.00 - 13.15 (v sobotu jen 05.00 - 10.00), ODPOLEDNÍ směna 13.00 - 21.15
Požadujeme:- spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
- uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
- zpočátku agenturní zaměstnání na dobu určitou
- možnost individuální dopravy do zaměstnání
Nabízíme:- základní nástupní mzdu 28 000 Kč
- osobní ohodnocení až 9 000 Kč měsíčně
- příspěvek na stravu 75 Kč/odpracovaná směna
- vyplácení průběžných týdenních záloh
- kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní
události většího rozsahu
- možnost profesního a mzdového růstu
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- pracovní smlouva zpočátku na dobu určitou, následně v případě vzájemné spokojenosti možné prodloužení, případně přestup pod přímého zaměstnavatele
- nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- mzda až 37 000 Kč
- příspěvek na stravu ve výši 75 Kč/den v čistém = 1 500 Kč čistého měsíčně
- možnost týdenních záloh
Kontaktní osoba:Personalisté agentury
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz