Vedoucí technik - manažer správy domu - Praha 4, Michle
Popis:Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se správou a údržbou nemovitostí, hledáme technicky a organizačně zdatného pracovníka na správu multifunkční budovy v Praze 4 - Michli. Pozici je možné vykonávat v pracovním poměru i jako OSVČ.

Náplň práce:
- celkový dohled nad správou budovy, prevence a řešení problémů
- koordinace údržbářů, komunikace s dodavateli
- revizní činnost

Pracovní doba: Po – Pá 7(8) – 15(16).30

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604731770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Společnost zabývající se správou a údržbou nemovitostí.
Náplň práce:- celkový dohled nad správou budovy, prevence a řešení problémů
Místo výkonu práce:Praha 4 - Michle
Pracovní doba:Po – Pá 7(8) – 15(16).30
Požadujeme:- vyhl. 50 §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek, manažerské schopnosti
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- nástupní mzda 32 000 Kč, po zkušební době možné navýšení
- stravenky 85 Kč, penzijní připojištění 500 Kč, 27 dnů dovolené, multisportkarta
- možnost mzdového a profesního růstu v rámci velké nadnárodní společnosti
- možnost spolupráce na základě ŽL
Kontaktní osoba:Jan Žižka
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz