Technik údržby – elektrikář - Praha 5 - Zličín
Popis:Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti správy nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici technika údržby - elektrikáře v OC Metropole Zličín.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnost v oboru Facility Managementu
Náplň práce:- Odborná práce – orientace v technických výkresech, spolupráce s investorem při plánování přestavby a dostavby obchodního centra
- údržba zařízení
- znalost a dohled nad dodržováním právních předpisů a vyhlášek
- samostatné řešení vzniklých závad na elektrickém zařízení
- navrhování a tvorba preventivních opatření
Místo výkonu práce:Praha 5 - Zličín
Pracovní doba:Po – Pá 7:00 – 15:30 nebo 8:00 – 16:30
Požadujeme:- vyhl. 50 min. §6 podmínkou
- zkušenost s údržbou nemovitostí
- orientace v technických výkresech, samostatnost, práce na PC
- střední vzdělání v oboru elektro
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- nástupní mzdu 35 000 Kč
- možnost mzdového a profesního růstu
- stravenky v hodnotě 85 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč
- 27 dnů dovolené
- multisportkarta
- pozici v zázemí renomované, prosperující společnosti
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz