Asistentka prodeje v obchůdcích na Pražském hradě - Praha
Popis:Kdo říká, že práce nemůže být koníčkem? Chceme tento mýtus zbořit - vyhlašujeme tedy pátrání nejen po všech nadšencích v oblasti historie, divadla, kultury a umění! :-) A pokud Vám byla do vínku dána trocha toho prodejního ducha, navíc se domluvíte anglicky, tak je tohle nabídka přesně pro Vás.
Společnost:Společnost provozující obchody se suvenýry a upomínkovými předměty
O společnosti:Pro našeho významného klienta, společnost provozující kamenné prodejny s upomínkovými předměty na Pražském hradě, hledáme spolehlivé, sympatické a komunikativní asistenty/ky prodeje na hlavní pracovní poměr.
Náplň práce:A co bude Vaší pracovní náplní?
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- obsluha pokladny, podávání informací návštěvníkům
- drobný úklid na prodejně
Místo výkonu práce:Praha 1 - Hradčany
Pracovní doba:9.00 - 16.00 / 17.00 v zimním období, v letním období pak 9.00 - 17.00 / 18.00 hod.
Požadujeme:- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- znalost ČJ a AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků vítáme
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- čistý výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
- preferujeme nástup ihned, nicméně otevřeni jsme i domluvě :-)
Nabízíme:- pracovní pozici v atraktivním historickém prostředí Pražského hradu
- práci v příjemném kolektivu
- zajímavé bonusy dle tržeb obchodu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na míře zkušeností a předchozí praxe
- stravenky, příplatky
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz