Skladový manipulant v zásilkové společnosti - České Budějovice
Popis:Pro našeho významného klienta, významnou českou zásilkovou společnost, hledáme skladníky do skladu ve středisku v Českých Budějovicích.
Společnost:- zásilková společnost
O společnosti:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů ručně nebo pomocí VZV
- skenování a polepování zboží, třídění zásilek
Místo výkonu práce:České Budějovice
Pracovní doba:střídavé směny: ranní 5:00-11:30 hod., celodenní 6-19 hod., odpolední 14:00-20:30 hod.
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- samostatný přístup k práci
- uvítáme zkušenost s prací ve skladu, oprávnění na VZV nebo alespoň doložitelnou praxi
- požadujeme ochotu se na řízení VZV případně nechat zaškolit (na náklady firmy)
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli (rádi zařídíme za Vás)
- trestní bezúhonnost (doložení VRT při nástupu)
- zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- možnost mzdového a profesního růstu
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 25 000 Kč + až 5 000 Kč osobní ohodnocení
- stravné 75 Kč čistého / směna
Kontaktní osoba:personalisté
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz