Informátor na III. nádvoří Pražského hradu
Popis činnosti:Pro odbor turistického ruchu Správy Pražského hradu hledáme komunikativní a pozitivně naladěné brigádníky s komunikativní znalostí angličtiny na práci informátora na III. nádvoří Pražského hradu (před katedrálou svatého Víta).
Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:26. 4. 2024
Termín brigády:26.4. - 30.4., 2.-3.5.2024
Pracovní doba:9.30 - 15.00
Lokalita:Praha 1 - Hrad
Doprava:tram 22, 23 - zastávka "Pražský hrad"
Odměna:189 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- Organizace fronty na vstupu do zahrad
- Poskytování informací návštěvníkům

Požadujeme:- 100% spolehlivost, komunikativnost, pozitivní naladění
- komunikativní znalost angličtiny
- orientační znalost Pražského hradu
- čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- upravený zevnějšek a kultivované vystupování směrem k návštěvníkům Pražského hradu

Nabízíme:- brigádu v jedinečném prostředí jedné z našich nejvýznamnějších kulturních památek
- možnost komunikace v cizím jazyku
- vyplacení až 100% zálohy ihned po doručení potvrzené docházky
- možnost opakované spolupráce na pozici kustod či pokladní na Pražském hradě
- 25% příplatek za práci o víkendu = 236 Kč/hod, 100% příplatek za práci v den státního svátku = 378 Kč/hod
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604253000
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz