Skladový manipulant
Popis činnosti:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Kralupech nad Vltavou, hledáme brigádníky do skladu na dlouhodobou spolupráci.
Společnost:spediční společnost
Den nástupu:29. 4. 2024
Termín brigády:29.4. - 31.12.2024
Pracovní doba:dle domluvy s vedoucím střediska
Lokalita:Kralupy nad Vltavou
Doprava:individuální
Odměna:150 Kč/hod.
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• obsluha VZV, pokud máte praxi
• manipulační práce ve skladu, překládání zboží
Požadujeme:• čistý výpis z rejstříku trestů
• praxe s VZV a oprávnění výhodou (ne podmínkou)
• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody (rádi Vám zařídíme)
• zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:• odměnu 150 Kč/hod
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz