detail hpp

Vedoucí na prodejně se suvenýry a uměním na Pražském hradě

Popis:Kdo říká, že práce nemůže být koníčkem? Chceme tento mýtus zbořit - vyhlašujeme tedy pátrání nejen po všech nadšenkyních v oblasti historie, divadla, kultury a umění! :-) A pokud Vám byla do vínku dána trocha toho prodejního ducha, jste organizačně a manažerky zdatná, navíc se domluvíte anglicky, tak je tohle nabídka přesně pro Vás.

Pracovní doba:
9.00 - 16.00 / 17.00 v zimním období, v letním období pak 9.00 - 17.00 / 18.00 hod.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770.
Společnost:Společnost provozující obchody se suvenýry a upomínkovými předměty
O společnosti:Poptáváme vedoucí prodejny na hlavní pracovní úvazek pro společnost zabývající se provozem kamenných muzejních obchůdků na Pražském hradě. Sortimentem prodeje jsou např. umělecké předměty, suvenýry, a další různé upomínkové předměty pro návštěvníky Pražského hradu.
Náplň práce:A co bude Vaší pracovní náplní?
- vedení týmu prodavaček, tedy např. organizace práce, rozpis směn, plánování
dovolených, péče o zásobování a sklad, dohled nad úklidem v prodejně a nad
pokladnou, motivace týmu
- součástí pozice je i běžná prodejní činnost a práce na pokladně
Místo výkonu práce:Praha 1 - Hradčany
Pracovní doba:9.00 - 16.00 / 17.00 v zimním období, v letním období pak 9.00 - 17.00 / 18.00 hod.
Požadujeme:- dobré organizační a komunikační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu, pozitivní přístup k práci, optimistický duch
- komunikativní znalost AJ (minimálně na úrovni A2, další jazyky výhodou)
- čistý výpis z rejstříku trestů (vyžaduje se po všech hradních zaměstnancích)
- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- preferujeme nástup ihned, nicméně otevřeni jsme i domluvě:-)
Nabízíme:- zajímavou práci v jedinečných prostorech Pražského hradu
- možnost zajímavých bonusů a osobního ohodnocení
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:23 000 Kč + osobní ohodnocení a bonusy na základě výše tržeb a osobních zkušeností
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz