detail hpp

Údržbář – kapalinář v letecké společnosti - Praha 9

Popis:Záskok po dobu trvání pracovní neschopnosti kmenového zaměstnance, ale s velkou pravděpodobností (cca 70%) možnosti pokračovat na dobu neurčitou.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
Náplň práce:- odměřování a doplňování kapalin do strojů ve výrobě
- přenášení kanystrů s kapalinami
- různé údržbářské činnosti; práce s VZV
Místo výkonu práce:Praha 9 - Letňany
Pracovní doba:06.00 - 14.30 hod.
Požadujeme:- 100 % spolehlivost a odpovědnost
- fyzická zdatnost, schopnost logického uvažování
- nástup ihned, zájem o dlouhodobou spolupráci
- praxe s VZV výhodou (nebo alespoň veliký zájem se zaučit)
- solidní vystupování (práce pro důležitého klienta - americkou technologickou firmě)
Nabízíme:- nástupní mzdu 26 000 Kč + stravenky 120 Kč/den
- nástup možný ihned, možnost dlouhodobé spolupráce otevřena
- práci v prestižní společnosti v dobré dopravní dostupnosti
Kontaktní osoba:Personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz