detail hpp

Údržba a úklid skladu v Říčanech u Prahy, Praha - Východ

Popis:Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako osoba, která má na starosti úklid, tak aby se všem dobře pracovalo?
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
O společnosti:Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice.
Náplň práce:• Úklid obalového materiálu a kartonů
• Práce s lisovačem, likvidace odpadového materiálu
• Udržování přehlednosti skladu, úklid
Místo výkonu práce:Říčany u Prahy - Praha východ
Pracovní doba:08:30-17:00
Požadujeme:• Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, dochvilnost
• Trestní bezúhonnost
• Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme: Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zaměstnanecké výhody (závodní stravování)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání
• Nástup možný IHNED!
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 18 000 Kč čistého měsíčně, tj cca 22 000-23000 hrubého
Kontaktní osoba:Filip Kesman
Kontaktní telefon:736477133
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz