detail hpp

Údržba a úklid skladu v Říčanech u Prahy, Praha - Východ

Popis:Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako osoba, který má na starosti úklid, tak aby se všem dobře pracovalo?
Pokud máte slabost pro elektroniku, ve skladu jste jako ryba ve vodě a práce se nebojíte, pak hledáme právě Vás! :-)
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
O společnosti:Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice. Je distributorem mnoha světových i lokálních značek, zaujímající vedoucí nebo přední pozice na trhu, a zároveň zajišťuje i individuální rozvozy z celého světa.
Náplň práce:• Úklid obalového materiálu a kartonů
• Práce s lisovačem, likvidace odpadového materiálu
• Udržování přehlednosti skladu, úklid
Místo výkonu práce: Říčany u Prahy - Praha východ
Pracovní doba:08:30-16:00
Požadujeme:• Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, dochvilnost
• Trestní bezúhonnost
• Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zaměstnanecké výhody (závodní stravování)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 17-18 000 Kč čistého měsíčně, tj cca 22 000-23000 hrubého
Kontaktní osoba:Filip Kesman, Adriana Risteská
Kontaktní telefon:736477133
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz