detail hpp

Údržba a úklid skladu - Praha východ

Popis:Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako osoba, který má na starosti úklid a údržbu skladu, tak aby se všem dobře pracovalo?
Pokud máte slabost pro elektroniku, ve skladu jste jako ryba ve vodě a práce se nebojíte, pak hledáme právě Vás! :-)
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
O společnosti:Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice. Je distributorem mnoha světových i lokálních značek, zaujímající vedoucí nebo přední pozice na trhu, a zároveň zajišťuje i individuální rozvozy z celého světa.
Náplň práce:• Úklid obalového materiálu a kartonů
• Práce s lisovačem, likvidace odpadového materiálu
• Udržování přehlednosti skladu, úklid
Místo výkonu práce:Praha východ
Pracovní doba:8.30 -17.00 hod.
Požadujeme:• Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, dochvilnost
• Trestní bezúhonnost
• Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav
Nabízíme:• Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování,
firemní společenské akce)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 18 000 Kč čistého měsíčně (cca 22 - 23 000 Kč hrubého).
Kontaktní osoba:Personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz