Skladový manipulant ve skladu s elektronikou - Bor u Tachova - ubytování zdarma!

Popis:Jedna z významných společností v oblasti distribuce výpočetní techniky a jiného periferního zařízení hledá do svého týmu nového kolegu na pozici skladového manipulanta.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Budeš pracovat u společnosti která distribuuje kompletní sortiment výpočetní techniky, počítače, monitory, tiskárny a jiná periferní zařízení. Prodávají spotřební materiál, mobilní telefony a další, počítačové komponenty, síťové produkty a produkty CAD.
Náplň práce:Co tě bude čekat?
•Budeš se starat o vykládku, nakládku kamionů a tranzitů
•Manipulovat s ručním paletovým vozíkem
•Skenovat a rovnat zásilky na palety
•Třídit zásilky dle směru rozvozu a zasílat reporty emailem
Místo výkonu práce:Bor u Tachova
Pracovní doba:13:00 – 22:00
Požadujeme:Co u tebe budeme hledat?
•Pokud budeš mít nějakou praxi na podobné pozici, budeš mít velkou výhodu
•Oprávnění na VZV bude velkou výhodou, ale není podmínkou
•Musíš být zodpovědný, spolehlivý a samostatný
•Řidič sk. B podmínkou - vlastní vozidlo je výhodou
Nabízíme:Co ti za tohle všechno nabízíme?
•Ubytování zdarma
•Služební vozidlo, nebo příspěvek na pohonné hmoty
•Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
•Odpovídající finanční ohodnocení a odměny v případě kvalitní práce
•Možnost týdenních záloh ve výši 50% za odpracované dny
•Agenturní zaměstnání s možností po čase přejít do kmenového stavu
•Možnost získat průkaz VZV na náklady firmy

Kdy bychom tě potřebovali?
•Ideálně ihned, ale klidně si na tebe chvíli počkáme
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Skladový manipulant - rukař 25 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč
Skladový manipulant s VZV - 27 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč
Kontaktní osoba:Pavlína Vysloužilová
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:pavlina.vyslouzilova@unijob.cz