Skladový manipulant ve skladu s automobilovými díly - Říčany u Prahy

Popis:Chcete být součástí mladé, inovativní a rychle se rozvíjející společnosti?
Pokud máte slabost pro automobily, techniku a ve skladu jste jako ryba ve vodě,
pak hledáme právě Vás!

Pokud zkušenosti ze skladu nemáte, ale láká Vás práce skladového manipulanta, nevadí - i tak Vám dáme šanci se realizovat :-)
Budete pracovat pro největšího dovozce a distributora náhradních dílů pro osobní automobily, motocykly a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.
Společnost:dovozce a distributor náhradních dílů do aut
O společnosti:Klient je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsou největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Náplň práce:A co bude Vaší náplní práce?
- příjem zboží do skladu
- výdej zboží dodavatelům
- vykládky kamionů
- práce se čtečkou a vychystávání zboží
Místo výkonu práce:Říčany u Prahy
Pracovní doba:Třísměnný provoz (6.00–14.00, 14.00–22.00, 22.00–06.00 = 7,5 hodinová prac. doba, 37,5h. týdně), 1x měsíčně sobota 8.00-14.00)
Požadujeme:- zkušenosti v oboru skladový manipulant nebo logistika výhodou, ale není '
podmínkou
- VZV nepožadujeme, ale je výhodou
- odpovědnost, pečlivost, samostatný přístup k práci
- spolehlivost, dochvilnost
Nabízíme:- nástupní mzdu 26 000 Kč
- 80 Kč stravenky (44 Kč přispívá zaměstnavatel)
- všechny případné přesčasy proplacené
- týden dovolené navíc
- 1 placený den volna na vlastní narozeniny
- možný rychlý mzdový a kariérní postup
- zaměstnání na hlavní pracovní úvazek - přímé, nikoli agenturní zaměstnání
- perspektivní zaměstnání ve stabilní a rychle rostoucí společnosti
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:
Kontaktní osoba:personalistky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz