Skladový manipulant v zásilkové společnosti - Ústí nad Labem

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou českou zásilkovou společnost, hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné pracovníky na pozici skladového manipulanta. Možnost vyřízení ZDARMA průkazu na VZV.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů
- třídění a skenování zásilek
- příprava zboží na rozvoz
Místo výkonu práce:Ústí nad Labem
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz (ranní a odpolední) - 5-13.30h, nebo 12-19h, jednou za 14 dní sobota 6-10h
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- uzavření pojištění odpovědnosti na škody způsobené zaměstnavateli

Nabízíme:- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu, osobního ohodnocení
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- kompletní zpracování administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
- v případě kvalitních pracovních výkonů možný po čase přestup do kmenového stavu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 19000 Kč/měsíčně + zákonné příplatky (po zaučení výkonnostní odměny, např. 21000 Kč/měsíčně)
- nástup ideálně co nejdříve
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz