Skladový manipulant v zásilkové společnosti - Kralupy nad Vltavou (i s VZV)

Popis:Jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení hledá do svého týmu kolegy na pozici skladového manipulanta.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Budeš pracovat u nejvýznamnější společnosti v České republice a na Slovensku v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Historie této společnosti sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízí klientům přizpůsobuje jejich požadavkům a představuje spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.
Od počátku její existence se zaměřuje na spolehlivost a vysokou kvalitu nabízených služeb za rozumnou cenu a vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu s klienty.
Náplň práce:Co tě bude čekat?
•Budeš se starat o vykládku a nakládku linkových vozidel
•Budeš skenovat a rovnat zásilky na palety
•Kontrolovat neporušenost zásilek
Místo výkonu práce:Kralupy nad Vltavou
Pracovní doba:Dle domluvy
Požadujeme:Co u tebe budeme hledat?
•Pokud budeš mít nějakou praxi na podobné pozici, budeš mít velkou výhodu
•Oprávnění na VZV bude velkou výhodou, ale není podmínkou
•Musíš být zodpovědný, spolehlivý a samostatný
Nabízíme:Co ti za tohle všechno nabízíme?
•Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
•Odpovídající finanční ohodnocení a odměny v případě kvalitní práce
•Možnost týdenních záloh ve výši 50% za odpracované dny
•Agenturní zaměstnání s možností po čase přejít do kmenového stavu

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Skladový manipulant bez VZV
• 20000-24000,-

Skladový manipulant s VZV
• 22000-26000,-
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz