detail hpp

Skladový manipulant v zásilkové společnosti Kolín

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Kolíně, hledáme skladníka na dobu určitou 3.6. - 30.9.2019.
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- vykládky a nakládky
- třídění zboží
- skenování zboží
Místo výkonu práce:Kolín
Pracovní doba:5.00 - 13.30 / 13.30 - 21:00 hod. (střídání po týdnu)
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:- nástup možný 3.6.2019
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 120 Kč/hod., pracovní smlouva na HPP (doba určitá), stravenky 80 Kč/den
• možnost týdenních záloh!
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz