detail hpp

Skladový manipulant s VZV v zásilkové společnosti

Popis:Pro našeho významného klienta hledáme schopného, manuálně zručného a fyzicky zdatného pracovníka na pozici skladového manipulanta.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- nakládka a vykládka kamionů
- zpracování dokumentů potřebných k přepravě
- skenování zboží
- foliování zboží
Místo výkonu práce:Cheb
Pracovní doba:Dvousměnný provoz, ranní 05.00 - 13.30 / odpolední 10.30-19
Požadujeme:- časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
Nabízíme:- zázemí stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost získání průkazu na VZV
- nástup možný ihned
- vyplácení týdenních záloh
- agenturní zaměstnání
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:23.000 – 25.000 Kč měsíčně + stravenky 80 Kč/den.
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz