Skladový manipulant s v logistické společnosti (Praha 5 - Stodůlky)

Popis:Pro našeho klienta, logistickou společnost v Praze 5 - Stodůlkách, hledáme spolehlivého, manuálně zručného a fyzicky zdatného pracovníka na pozici skladového manipulanta.
Společnost:logistické, dopravní, skladovací a celní služby
O společnosti:Společnost poskytující komplexní logistické služby.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu, příprava objednávek, balení zboží
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů
Místo výkonu práce:Praha 5 - Stodůlky nebo Praha 4 - Libuš
Pracovní doba:7.00 - 15.30
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- agenturní zaměstnání
- ochotu pracovat dle potřeb zaměstnavatele i ve druhém skladu společnosti v Praze 4 - Libuši

Nabízíme:- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- jednosměnný, ranní provoz
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvovat kurz a zkoušky na VZV na náklady společnosti

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní plat 20 000 Kč měsíčně
- po zaučení možné osobní ohodnocení

Kontaktní osoba:Personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz