detail hpp

Skladový manipulant - Balič, až 32 000 Kč měsíčně!

Popis:Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako skladový manipulant - balič?
Sklad se nachází v Říčanech(Praha - Východ) nebo Hostivicích(Prahy - Západ) s nástupem ihned.
Společnost:velkoobchod s elektronikou a dalšími spotřebiči
O společnosti:Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice.
Náplň práce:• balení elektroniky do krabic, balení do krabic dle objednávek, vycpávání krabic, aby se zboží nepoškodilo
Místo výkonu práce:Říčany u Prahy
Pracovní doba:8:30-17h (požadujeme časovou flexibilitu v případě přesčasu)
Požadujeme:• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
• Fyzicky zdatné muže, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
• Časovou flexibilitu, ochotu pracovat přesčas
Nabízíme:• Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení (vysoké sezonní odměny)
• Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky/služby, závodní
stravování, firemní společenské akce)
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda cca 32000 Kč/měsíčně (celoroční průměr) + osobní ohodnocení v případě kvalitní práce.
Kontaktní osoba:Filip Kesman
Kontaktní telefon:736477133
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz