Skladový manipulant, 22 500Kč - 26 500Kč + stravenky, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Novém Jičíně, od 3.7. ve Studénce - Butovicích, hledáme skladového manipulanta na ranní/odpolední dle Vašeho výběru!
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Pracovní doba:
• dvousměnný provoz - pracovní doba bude projednána osobně,
ale předpokládá se střídání krátkých a dlouhých směn
• směny od 5:00
Náplň práce:- nutná fyzická zdatnost a dobrý zdrav. stav
- praxe a průkaz na VZV výhodou, ale ne
podmínkou
Místo výkonu práce:Studénka, Butovice
Pracovní doba:Dvousměnný provoz na krátké a dlouhé směny
Požadujeme:• praxe v logistice výhodou, ale vhodné i pro absolventy
• spolehlivost, samostatný přístup k práci, flexibilita, odolnost vůči stresu
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce (můžeme zařídit)
• trestní bezúhonnost
Nabízíme:• nástupní mzdu 22 500 Kč nebo 23 500 Kč na pozici řidiče VZV + po zaučení možné osobní ohodnocení
(až 26 500 Kč měsíčně + stravné 55 Kč/den)
• vyplácení průběžných týdenních záloh v případě zájmu
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• Měsíční mzda 22 500 Kč, 23 500 Kč na pozici řidiče VZV + možné osobní ohodnocení (až 3000 Kč navíc)
• Stravné 55 Kč/den
• Po zaučení možnost navýšení mzdy
Kontaktní osoba:Personalisté
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz