detail hpp

Skladník v Liberci, až 30 000 Kč, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, jednu z největších zásilkových společností v České republice s téměř třicetiletou tradicí na českém trhu, hledáme vhodné uchazeče na pozici skladového manipulant do střediska Liberec.
Společnost:zásilková společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu, skenování a příprava zásilek k expedici
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů pomocí VZV (pokud máte oprávnění)
Místo výkonu práce:Liberec
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz 5.00 - 13.30 nebo 13.30 - 22.00
Požadujeme:- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- výhodou řidičské oprávnění manipulovat s VZV (není podmínkou)
Nabízíme:- po zaučení možné velkorysé výkonnostní odměny
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události
- mzda 20 000 Kč základ + až 4 000 Kč osobní ohodnocení
- zaměstnanecké stravenky
- proplacené veškeré přesčasy
- NÁSTUP dle dohody, AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 22 500 Kč základ + až 3 000 Kč osobní ohodnocení + zákonné příplatky
- po zkušební době navýšení základního tarifu na 24 000 Kč
- další navýšení základu a osobního ohodnocení po případném úspěšném absolvování školení na VZV
- příspěvek na stravu 75 Kč / den v čistém
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz