detail hpp

Skladník s VZV v zásilkové společnosti - Beroun

Popis:Pro našeho významného klienta, spediční a zásilkovou společnost, hledáme do pobočky v Berouně skladové manipulanty s VZV. Jedná se o dvousměnný provoz (6 - 14:30) nebo (11:30 - 19:30), nástup možný IHNED.
Společnost:spediční a zásilková společnost
O společnosti:Spediční a zásilková společnost.
Náplň práce:- vykládky a nakládky kamionů pomocí VZV
- ruční manipulace se zásilkami
- zaskladňování/vyskladňování balíků
- třídění zásilek
- v případě zájmu může zahrnovat i práci dispečera; práce s PC, komunikace s klienti a kurýry, směrování zásilek
Místo výkonu práce:Beroun
Pracovní doba:6-14:30 nebo 11:30-19:30 hod
Požadujeme:- čistý výpis z rejstříku trestů
- 100% spolehlivost, samostatný přístup k práci
- praxi na VZV (v případě propadlého oprávnění možnost obnovy na místě)
Nabízíme:- nástup možný ihned
- po zaučení možné velkorysé výkonnostní odměny
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- 22 000Kč + možné osobní ohodnocení až 4000Kč(mzda tedy až 26 000Kč)
- možnost zasílání průběžných týdenních záloh
- možnost obnovení platnosti průkazu na VZV na náklady firmy
- zázemí stabilní, vysoce prosperující společnosti
Kontaktní osoba:Personální asistentky
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz