detail hpp

Skladník s VZV, až 25 000 Kč měsíčně!

Popis:Pro našeho významného klienta, největší zásilkovou společnost v České republice, hledáme vhodné uchazeče na pozici skladníka s praxí na VZV
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů pomocí VZV
Místo výkonu práce:Lovosice, okr. Litoměřice
Pracovní doba:Půlené směny: Pondělí 15.00-19.00 hod, Úterý - Pátek 5:30-9:30 hod, 15:30-19:30 hod, Sobota 6.00-10.00 hod
Požadujeme:- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- praxe s VZV podmínkou (platné papíry výhodou ale ne podmínkou)
Nabízíme:- zázemí stabilní společnosti na trhu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- mzda 20 000 - 25 000 Kč měsíčně + stravenky 80 Kč/den
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz