Skladník - rukař nebo řidič VZV, Praha 10, 24-32 000 Kč, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme skladové manipulanty - rukaře na odpolední směny!

Pracovní doba - jednosměnný provoz:
• odpolední směny 14.30/15 - 23.00/23.30 hod.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:Co Vás čeká?
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
• práce s VZV (pokud máte oprávnění)
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:Odpolední směny
Požadujeme:• praxe výhodou a vítána, ale není podmínkou
• spolehlivost, fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání (možnost výběru záloh!)
Nabízíme:• nástupní mzdu 24 000 Kč + příplatky a v případě spokojenosti velkorysé osobní ohodnocení, až 6000,-
• stravenky v hodnotě 80 Kč / den
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pracoviště v nově otevřeném skladu uvnitř Prahy
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 24000-32000,-
• stravenky 80 Kč/den.
Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz