Skladník - rukař nebo řidič VZV, Praha 10, 24-32 000 Kč, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme skladové manipulanty - rukaře nebo řidiče VZV! Směny noční nebo odpolední, podle Vašich preferencí a výběru náplně práce.

Pracovní doba - jednosměnný provoz:

Rukaři...
• odpolední směny 14.30 - 23.00 hod. (třídění zásilek, balíků)
• noční směny 19.00 - 03.30 hod. (vykládka a nakládka kamionů)
• noční směny 23.00 - 23.00 hod. (třídění zásilek, balíků)

Řidiči VZV...
• odpolední směny 14.30 - 23.00 hod. (zaskladňování a vykladňování zásilek)
• odpolední směny 12.00 - 20.30 hod.
• noční směny 23.00 - 07.30 hod. (rozvoz zásilek na pozice)
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:Co Vás čeká?
• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
• práce s VZV (pokud máte oprávnění)
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:noční směny (viz. úvodní komentář)
Požadujeme:• praxe s VZV nutností v případě zájmu o pozici řidiče VZV
• u skladníků bez VZV praxe vítána, ale není podmínkou
• spolehlivost, fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání (možnost výběru záloh!)
Nabízíme:• nástupní mzdu 24 000 Kč u skladníků bez VZV + příplatky za noční směny a v
případě spokojenosti velkorysé osobní ohodnocení, až 6000,-
• nástupní mzdu 26 000 Kč u skladníků s VZV + příplatky za noční směny a v
• stravenky v hodnotě 80 Kč / den
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pracoviště v nově otevřeném skladu uvnitř Prahy
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 24000-32000,-
• stravenky 100 Kč/den.

Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz