Skladník do Jihlavy - mzda 20 - 28 000 Kč měsíčně, stravenky, zálohy týdně!

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Jihlavě, hledáme skladníky na jednosměnný (noční), nebo dvousměnný provoz (střídání ranních a odpoledních po týdnu).
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:• vykládky a nakládky přepravních vozidel
• skenování a třídění zásilek
• manipulační a úklidové práce ve skladu
Místo výkonu práce:Jihlava - Pávov
Pracovní doba:Jednosměnný provoz - noční směny (20.30-05.00) nebo dvousměnný provoz (střídání po týdnu): 5.00 - 13.30 / 13.30 – 22.00 hod.
Požadujeme:• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:• nástupní mzdu 20 000 Kč + příplatky a po zaučení velkorysé osobní ohodnocení
(tedy mzda 20 - 28 000 Kč + stravenky)
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• Závodní stravování
• příspěvek na stravování
• možnost profesního růstu
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní
události
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 20000-28000,-
• stravenky 80 Kč/den
• možnost týdenních záloh

Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz