detail hpp

Senior finanční účetní - Hostivař, Praha 10

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou spediční společnost, hledáme senior finanční účetní/ho do sídla firmy v Praze 10 - Hostivaři. Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání profesního CV. Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604731770.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Jedna z nejvýznamnější firem na českém trhu v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.
Náplň práce:Běžné vedení provozních účetních operací
Zpracování daňových přiznání (DPH, kontrolní hlášení, aj.)
Příprava účetní závěrky, případně výroční zprávy
Spolupráce při kontrolách ze strany státní správy
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:7.30 - 16.00, případně po dohodě klouzavá pracovní doba
Požadujeme:Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
Znalost účetní a daňové problematiky
Dobrá znalost práce s MS Office
Znalost účetního programu ABRA - výhodou
Schopnost týmové spolupráce
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, orientace na výsledek
Nabízíme:Zajímavé a motivační finanční ohodnocení
Práce v přátelském týmu ve velmi příjemném, novém, moderním pracovním prostředí
Široký výběr firemních výhod (stravenky, cafeterie)
Možnost nástupu ihned nebo dle dohody
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástup od 35 000 Kč výš, velmi zajímavé čtvrtletní odměny, výběr z široké škály firemních bonusů.
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz