detail hpp

Samostatný provozní údržbář - Praha 5 - Anděl

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme samostatného provozního údržbáře pro správu administrativní budovy v Praze 5 na Andělu.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnost v oblasti facility managementu.
Náplň práce:údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
- průběžné prohlídky domu, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli
Místo výkonu práce:Praha 5 - Anděl
Pracovní doba:Po – Pá 7-15.30
Požadujeme:- vyhl. 50 §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- Nástupní mzdu 27 200 Kč
- placené veškeré přesčasy
- stravenky v hodnotě 85 Kč
- penzijní připojištění 500 Kč
- 27 dní dovolené
- multisportkarta
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz