detail hpp

Reklamant(ka) v zásilkové společnosti - Mladá Boleslav

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou spediční a zásilkovou společnost, hledáme do jejího střediska v Mladé Boleslavi - Řepově pracovnici/pracovníka na pozici reklamanta.
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Přední spediční a zásilková společnost.
Náplň práce:- vyřizování příchozí korespondence
- telefonické vyřizování reklamací, inventur apod.
- fyzická kontrola zboží na skladě
- pořizování fotodokumentace k jednotlivým případům
- pořizování zápisů o škodě
Místo výkonu práce:Mladá Boleslav - Řepov
Pracovní doba:7.00 - 15.30
Požadujeme:- úplné SŠ vzdělání
- uživatelská práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- kultivované vystupování a hlasový projev – řešení reklamací klientů
- zpočátku agenturní zaměstnání
- NUTNÁ pojistka na finanční škody
Nabízíme:- stálé zaměstnání v prosperující společnosti
- možnost průběžného zasílání záloh
- zajímavé osobní ohodnocení
- po čase možnost přechodu do kmenového stavu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástup 22 000 Kč + osobní ohodnocení
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:zamestnani@unijob.cz