detail hpp

Recepční v administrativní budově - nástup od 28 000 Kč

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme spolehlivou a reprezentativní recepční do nové administrativní budovy v Praze 5 - Jinonicích.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnost zajišťující komplexní správu budov.
Náplň práce:- přepojování telefonů, třídění e-mailů, administrativní práce na PC
- správa zasedacích místností
- uvádění návštěv
- příjem a třídění pošty
- objednávání taxi a kurýrů
Místo výkonu práce:Praha 5 - Jinonice
Pracovní doba:7.00 - 15.30 nebo 8.30 - 17.00
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- reprezentativní, sympatické vystupování, komunikativnost a upravený zevnějšek
- komunikativní znalost AJ, případně NJ
- spolehlivost, pečlivost, organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme:- nástup mzda od 28 000 Kč
- stravenky 85 Kč, penzijní připojištění 500 Kč, 27 dní dovolené, multisportkarta
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:28 - 35 000 Kč měsíčně + benefity
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz