Recepční se zdravotnickým vzděláním na privátní poliklinice v centru Prahy - částečný úvazek

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou soukromou polikliniku v centru Prahy, hledáme elegantní dívku/ženu na pozici recepční na částečný úvazek. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání Vašeho profesního CV s FOTOGRAFIÍ.
Společnost:Privátní lékařská klinika
O společnosti:Renomovaná privátní poliklinika v centru Prahy.
Náplň práce:- objednávání pacientů
- evidence a uvádění hostů a pacientů
- odběry krve před vyšetřením
- přepojování hovorů
- příprava drobného občerstvení
- třídění pošty, vyřizování e-mailové korespondence
- drobná administrativa
- přijímání hotovostních i bezhotovostních plateb od pacientů
- vytváření pozitivní a inspirativní atmosféry na pracovišti
Místo výkonu práce:Praha 1
Pracovní doba:Pracovní doba na 4-6 hodin denně v rozmezí 8.30 – 17.00 (dle flexibilní dohody s nadřízenou)
Požadujeme:- Úplné středoškolské vzdělání ve zdravotnickém oboru
- Základní znalost angličtiny
- Uživatelskou znalost práce na PC, zkušenosti s administrativou
- Sympatické vystupování, pozitivní myšlení, komunikativnost
- Upravený, konzervativní zevnějšek bez prvků extravagance
- Formální dress code na pracovišti (kostým, halenka)
- Profesionální přístup ke svěřeným úkolům
- Nástup IHNED
- CV v českém jazyce s fotografií
Nabízíme:- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Flexibilní úvazek na 4-6 hodin, konkrétní pracovní doba dohodou
- Pracoviště v samém centru Prahy
- Práce v příjemném, kultivovaném a vysoce profesionálním prostředí
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz