detail hpp

Recepční na privátní poliklinice v centru Prahy

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou soukromou polikliniku v centru Prahy, hledáme elegantní dívku/ženu na pozici recepční. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání Vašeho profesního CV s fotografií.
Společnost:Privátní lékařská klinika
O společnosti:Renomovaná privátní poliklinika v centru Prahy.
Náplň práce:- objednávání pacientů
- evidence a uvádění hostů a pacientů
- přepojování hovorů
- příprava drobného občerstvení
- třídění pošty, vyřizování e-mailové korespondence
- drobná administrativa
- přijímání hotovostních i bezhotovostních plateb od pacientů
- vytváření pozitivní a inspirativní atmosféry na pracovišti
Místo výkonu práce:Praha 1
Pracovní doba:8.30 - 17.00
Požadujeme:- úplné středoškolské vzdělání
- komunikativní znalost angličtiny
- uživatelskou znalost práce na PC, zkušenosti s administrativou
- sympatické vystupování, pozitivní myšlení, komunikativnost
- upravený, konzervativní zevnějšek bez prvků extravagance
- formální dress code na pracovišti (kostým, halenka)
- profesionální přístup ke svěřeným úkolům
- CV v českém i anglickém jazyce s fotografií
Nabízíme:- odpovídající, motivační mzdové ohodnocení
- zázemí vysoce profesionální, renomované privátní kliniky
- pracoviště v centru Prahy
- práce v příjemném, kultivovaném a vysoce profesionálním prostředí
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Dle znalostí a dosavadní praxe
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz