detail hpp

Provozní údržbář s vyhl. 50 - Praha 1

Popis:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti správy domů a nemovitostí, hledáme provozního údržbáře s vyhláškou 50 na objekt v centru Prahy.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnost zabývající se komplexní správou nemovitostí.
Náplň práce:- údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
- průběžné prohlídky domu, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli
Místo výkonu práce:Praha 1 - Nové Město
Pracovní doba:7.00 - 15.30 nebo 8.30 - 17.00
Požadujeme:- vyhl. 50 §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- Nástupní mzdu 31 500 Kč
- placené veškeré přesčasy
- stravenky v hodnotě 85 Kč
- penzijní připojištění 500 Kč měsíčně
- 27 dnů dovolené
- zázemí velké společnosti- možnost vertikálního i horizontálního pohybu uvnitř firmy
- pozice vhodná i pro fyzicky zdatné důchodce, kteří ještě nechtějí odejít z trhu práce
- multisportkarta
- možnost spolupráce i na ŽL
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástup 31 500 Kč + benefity
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz