detail hpp

Provozní údržbář – práce v týmu - Praha 5 - Zličín

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme provozního údržbáře do týmu v OC Metropole Zličín.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Renomovaná společnost v oblasti facility managementu.
Náplň práce:údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případě zámečnického charakteru
- průběžné prohlídky budovy, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy

Místo výkonu práce:Praha 5 - Zličín
Pracovní doba:Nepřetržitý provoz, úvazek 37,5 hodiny týdně, rozpis směn znám vždy na měsíc dopředu
Požadujeme:- vyhl. 50 §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, upravený zevnějšek
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- Nástupní mzdu 26 000 Kč, po zkušební době 28 000 Kč + příplatky
- Placené přesčasy
- Stravenky v hodnotě 85 Kč
- Penzijní připojištění 500 Kč
- 27 dnů dovolené
- Multisportkarta
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:64731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz