Provozní údržbář - elektrikář s vyhl.50 §6, nástup až 35000 Kč

Popis:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti správy nemovitostí a facility managementu, hledáme do logistického parku v Hostivici u Prahy provozního údržbáře - elektrikáře s platnou vyhláškou 50 §6. Nástup od 1. 1. 2021.

Pracovní doba: Po - Pá 7.00 - 15.30

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604731770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Přední společnost v oblasti správy nemovitostí a facility managementu.
Náplň práce:- údržbářské práce elektro charakteru prováděné samostatně + další údržbářské činnosti spojené s provozem areálu
- průběžné prohlídky budov, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli v případě potřeby zásahu většího rozsahu
Místo výkonu práce:Hostivice, Praha - západ
Pracovní doba:Po - Pá 7.00 - 15.30
Požadujeme:- platnou vyhlášku 50 §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- nástupní mzdu 32-35 000 Kč
- proplacené veškeré případné přesčasy
- stravenky 120 Kč, penzijní připojištění 500 Kč, 27 dní dovolené, multisportkartu
- zázemí prosperující nadnárodní společnosti, možnost profesního a mzdového růstu
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 32 - 35 000 Kč dle dosavadních zkuš
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:Vladimir.Pleticha@unijob.cz