detail hpp

Provozní údržbář - elektrikář - Praha 9 , Letňany

Popis:Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme samostatného provozního údržbáře - elektrikáře pro správu firemních budov v Praze 9 - Letňanech.
Společnost:komplexní služby v oblasti správy budov
O společnosti:Společnost poskytující komplexní služby v oblasti facility managementu a správy nemovitostí.
Náplň práce:- údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru, stěhování, úklid
- průběžné prohlídky budov, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli
Místo výkonu práce:Praha 9 - Letňany
Pracovní doba:Střídání směn po týdnech, jeden týden Po – Pá 6.00-14.30, druhý týden Po - Pá 11.30 - 20.00
Požadujeme:- vyhl. 50 minim. §6
- manuální zručnost, technické myšlení
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- prozákaznický přístup ke svěřeným úkolům
- zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
Nabízíme:- Nástupní mzda 28 000 Kč
- placené veškeré přesčasy
- stravenky v hodnotě 120 Kč
- penzijní připojištění 500 Kč
- 27 dnů dovolené
- multisportkarta
- možný profesní a mzdový růst v rámci velké nadnárodní společnosti
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:Nástupní mzda 28 000 Kč + velké množství benefitů, proplacené veškeré přesčasy.
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz