detail hpp

Převažování zásilek v přepravní společnosti

Popis:Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme pracovníka na odpolední směny.

Pracovní doba - jednosměnný provoz, lze si vybrat:
• 11.30 - 20.00 hod., nebo 12.30 - 21.00 hod. (dle výběru)
Společnost:spediční společnost
O společnosti:Vnitrostátní expresní přeprava kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
Náplň práce:Co Vás čeká?
• převažování zásilek
• zadávání váhy do počítače dle přepravního listu
• práce s paletovým vozíkem
Místo výkonu práce:Praha 10 - Hostivař
Pracovní doba:• 11.30 - 20.00 hod., nebo 12.30 - 21.00 hod. (dle výběru)
Požadujeme:• spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost
• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• zpočátku agenturní zaměstnání
• základní znalost práce na PC
Nabízíme:• stravenky v hodnotě 80 Kč / den
• vyplácení průběžných týdenních záloh
• pracoviště v nově otevřeném skladu uvnitř Prahy
• kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoli
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:• 24000-28000,-
• stravenky 80 Kč/den.

Kontaktní osoba:Aneta Hanzlíková
Kontaktní telefon:737282014
Kontaktní e-mail:aneta.hanzlikova@unijob.cz