detail hpp

Pracovník správy objektů v centru Prahy

Popis:Pro našeho významného klienta, renomovanou polikliniku v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici "pracovník správy objektů".
Společnost:Privátní lékařská klinika
O společnosti:Renomovaná privátní poliklinika patřící mezi nejrespektovanější zdravotnická centra v České republice.
Náplň práce:Správa 2 domů v centru Prahy:
- drobné údržbářské práce stavebního, instalatérského, případně elektro charakteru
- průběžné prohlídky domů, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací

Místo výkonu práce:Praha 1
Pracovní doba:7.30 – 16.00 nebo 8.30 - 17.00
Požadujeme:- technické myšlení
- obecnou manuální zručnost, všeobecnou znalost stavebních, instalatérských a elektro prací
- ochotu pracovat manuálně, pozitivní a proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
- vyhláška 50 výhodou

Nabízíme:- pracovní smlouvu na dobu neurčitou (standardní tříměsíční zkušební doba)
- zázemí prosperující, renomované společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- pracoviště v samém centru Prahy
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:25 000 Kč nástupní mzda
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz