detail hpp

Pracovník informačního centra na Pražském hradě

Popis:Máte rádi umění a kulturu? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Jste komunikativní a máte příjemné vystupování?
Pak hledáme právě Vás!!
Nabízíme jedinečnou příležitost pracovat v informačním centru Pražského hradu!
Společnost:Pražský hrad
O společnosti:Správa Pražského hradu - příspěvková organizace
Náplň práce:- prodej vstupenek do všech objektů Pražského hradu včetně kulturních akcí
- prodej průvodcovských služeb a zboží
- obsluha počítačové pokladny
- příprava podkladů a informací na základě počítačového zpracování údajů(návštěvnost, tržby apod.)
- další administrativní a marketingové činnosti dle pokynů nadřízených
Místo výkonu práce:Praha
Pracovní doba:8.30 - 17.00 / 9.30 - 18.00
Požadujeme:- věk minimálně 18 let
- trestní bezúhonnost
- komunikativní znalost anglického jazyka
- výborná znalost českého jazyka
- dobrá fyzická kondice
- příjemné vystupování
- hmotnou odpovědnost
Nabízíme:- práci v jedinečném prostředí Pražského hradu
- možnost kariérního postupu
- pozice vhodná i pro absolventy
- množství zaměstnaneckých benefitů
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- nástupní mzda 22 000kč/měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- výhodné závodní stravování
Kontaktní osoba:Vladimír Pleticha
Kontaktní telefon:604731770
Kontaktní e-mail:vladimir.pleticha@unijob.cz