Pracovník/ce zákaznického centra v zásilkové společnosti - Plzeň

Popis:Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti individuální přepravy kusových zásilek, hledáme do pobočky v Plzni - Skvrňanech posilu na pozici pracovníka/ce zákaznického centra.
Společnost:Firma zajišťující expresní přepravu kusových zásilek na území ČR i do zahraničí.
O společnosti:Společnost zabývající se logistickými projekty, přepravou importní i exportní s vlastním vozovým parkem a sběrnou službou v rámci ČR a SR.
Náplň práce:- klientská podpora (podávání informací klientům ohledně stavu zásilek, zapisování objednávek, kontrola stavu objednávek)
- administrativní činnosti spojené se zákaznickým servisem (práce na PC)
Místo výkonu práce:Plzeň
Pracovní doba:Dvojsměnný provoz: 6:00 - 14:30 nebo 11:00 - 19:30 (Po - Pá)
Požadujeme:- čistý výpis z RT
- znalost práce na PC
- úplné středoškolské vzdělání
- dobré komunikační schopnosti
- prozákaznický přístup ke svěřeným úkolům
- zpočátku agenturní zaměstnání
Nabízíme:- základní tarif 25 000 Kč + až 5000 Kč osobní ohodnocení (až 30 000 Kč)
- příspěvek na stravu 55 Kč čistého denně
- možnost kdykoliv si vybírat zálohu
- zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:- základní tarif 25 000 Kč + až 5000 Kč osobní ohodnocení (až 30 000 Kč)
Kontaktní osoba:personalisté agentury
Kontaktní telefon:702670047
Kontaktní e-mail:info@unijob.cz